گروه دکوراسیون روستیک ارائه دهنده زیباترین و با کیفیت ترین محصولات روستیک در خدمت شما هموطنان عزیز می باشد.
کافی شاپ به سبک روستیک
سبک دکوراسیون روستایی معمولا با استفاده از عناصر طبیعی مانند چوب و سنگ و ایجاد سبکی شبیه به سبک زندگی آرام روستایی شناخته می شود. طراحی داخلی با سبک روستیک، فضایی صادقانه و بی تکلف را به وجود آورده و پلی به گذشته ساده و بی آلایش ما به حساب می آید.

استفاده از سبک دکوراسیون روستیک در کافی شاپ

سبک دکوراسیون روستایی معمولا با استفاده از عناصر طبیعی مانند چوب و سنگ و ایجاد سبکی شبیه به سبک زندگی آرام روستایی شناخته می شود. طراحی داخلی با سبک روستیک، فضایی صادقانه و بی تکلف را به وجود آورده و پلی به گذشته ساده و بی آلایش ما به حساب می آید.
کافی شاپ ها نسبت به رستوران ها گرایش بیشتری به خاص بودن دارند در واقع دکوراسیون داخلی می تواند در دلچسب شدن طعم قهوه کمک بزرگی کند. دکوراسیون داخلی کافی شاپ بر روی لذت بخش تر شدن زمان اقامتتان در کافی شاپ نقش پررنگی خواهد داشت. طعم یک قهوه مطلوب به همراه یک دیزاین عالی و دلچسب لذت بیشتری را برای مشتری ها به ارمغان می آورد.
برای تمام افراد دکوراسیون داخلی هر فضایی به خصوص فضاهایی که به منظور کسب آرامش و اوقات فراغت مورد استفاده قرار می گیرد اهمیت بسیار بالایی دارد.
کافی شاپ فضایی است که می توان در آن مهمانی ها یا یک لپ تاب کار روی میز، کتابی در دست و نوشیدن فنجانی گرم از یک قهوه پشت یک پنجره را تجربه کرد.
فضای داخلی کافی شاپ شما تم فضای شما را تنظیم می کند و باید مطابق با برند شما طراحی گردد. طراحی یک کافی شاپ روستیک طیف وسیعی از عناصر آلی و طبیعی را در خود جای داده است.
دکوراسیون کافی شاپ

استفاده از عناصر و رنگ طبیعت در کافی شاپ روستیک

بسیاری از عناصر طبیعت، از جمله گیاهان در گلدان ها، دیوارهای چوبی پوشیده شده از گیاهان طبیعی، مخلوط انواع چوب ها از جمله چوب های اصلاح نشده، اجزای خانه های مزرعه مانند کوزه یا جعبه، تاکید بر زیبایی ناهموار چوب خام، سنگ، فلز، میز پیک نیک داخل سبدهای صیری و عناصر حصیری مزارع گالوانیزه، تخته سیاه، پالت رنگ و استفاده از رنگ های خنثی مانند برنزه، کرم، قهوه ای و سبز.

استفاده از چوب در دکوراسیون روستیک کافی شاپ

کلمه روستیک به معنای رنگ و رو رفته نیز می باشد. هدف این طراحی، استفاده از متریال به شکل ارگانیک و طبیعی آنهاست. استفاده غالب از چوب ممکن است برای همه خوشایند نباشد. می توان میزهای چوبی را با پایه های فلزی ترکیب کنید، اما در نظر داشته باشید که چوبی که مورد استفاده قرار می گیرد طبیعی باشد. هرچقدر چوب شما طرح پوسیده تری داشته باشد زیبایی بیشتری را به کافی شاپ شما می دهد.

دکوراسیون کافی شاپ رنگ های دکوراسیون روستیک کافی شاپ

رنگ های سبک روستایی دارای ویژگی خاصی نمی باشند اما باید حتما ارگانیک باشند. به طور مثال چوب های به رنگ طبیعی ، بتن تراش نخورده، سنگ های بدون روکش مناسب خواهند بود. هرچقدر از رنگ های مصنوعی کمتر استفاده کنید دکور شما به سبک روستیک نزدیک تر خواهد بود.

دکوری ها در دکوراسیون روستیک کافی شاپ

انواع چوب ها، سنگ ها، حصیرها، نی های طبیعی و انواع فلزات قدیمی و خام مناسب برای بکارگیری در این سبک هستند. می توانید از نورهای طبیعی یا آباژورهای ایستاده و یا رومیزی برای تامین نور استفاده کنید. برای القای بیشتر دکوراسیون روستیک می توان از فلزات زنگ زده و چوب های پوسیده استفاده نمایید. گلدان های سنگی ایده های مناسب و خوبی هستند. همچنین استفاده از ظروف حصیری جلوه ای متفاوت به دکور شما می دهند .

فضاسازی به سبک روستیک در کافی شاپ

یک فضای دنج مخصوص افراد علاقه مند به کتاب قرار دهید. برای این فضای خاص یک کتابخانه چوبی و مناسب سبک روستیک را در نظر بگیرید. هرچقدر کتاب ها قدیمی تر و خاک خورده تر با جلوه ای کهنه و کاغذهای رنگ و رو رفته باشند حس بهتری را به مشتریان علاقه مند به این سبک خواهد داد .
چوب ها را با لامپ هایی که در فضای کافی شاپ برای نور پردازی وجود دارند ترکیب نمایید.
استفاده از گیاهان می تواند ترکیب خوبی را برای دکوراسیون کافی شاپ با سبک روستایی ایجاد می کنند .
استفاده از قالیچه های دست باف در یک جای خاص با طرخ های قدیمی می تواند احساس متفاوتی را در نظر دیگران به وجود آورد.
به طور کلی محیط هایی با فضای روستیک و رنگ های شاد در رساندن انرژی به اطراف تاثیر بهتری دارند .
 برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دکوراسیون روستیک و نحوه استفاده در کافی شاپ با ما تماس بگیرید. با استفاده از محصولات گالری روستیک لومه کافی شاپ جذاب تری طراحی کنید. شما می توانید با شماره تلفن های 09121117102 و 02177339755 تماس حاصل فرمایید و از طریق اینستاگرام گالری روستیک لومه با ما در ارتباط باشید.
1398/11/29