گروه دکوراسیون روستیک ارائه دهنده زیباترین و با کیفیت ترین محصولات روستیک در خدمت شما هموطنان عزیز می باشد.
میز جلو مبلی روستیک
میز جلو مبلی به سبک روستیک با استفاده از مواد و مصالح طبیعی تولید شده و گاهی ممکن است حتی به صورت صاف نشده و طبیعی مورد استفاده قرار گیرند. همچنین در بعضی از این میزها طراحی به صورت مدرن و رنگ امیزی شده باشند و تلفیقی از دکوراسیون روستیک و دکوراسیون مدرن را ایجاد نمایند.

میز جلو مبلی به سبک روستیک

هدف اصلی سبک روستیک به طور معمول نمایش روح طبیعی اشیاء می باشد. میزهای به سبک روستیک به صورت ساده طراحی شده و ماهیت طبیعی خود را حفظ می نمایند. میزهای جلو مبلی در تغییر ظاهر اتاق نشیمن شما نقش بسزایی دارند.
میز جلو مبلی روستیک
در ساخت این میزها از متریال هایی استفاده می شود که یکی از پرکاربردترین آن ها چوب است. میزهای جلو مبلی به سبک روستیک از چوب کاملا طبیعی و بدون هیچگونه تغییراتی ساخته می شوند. در واقع ایجاد هرگونه ترک و تغییر ظاهر چوب جزئی از ویژگی های ذاتی چوب بوده و از نتایج شرایط جوی اقلیمی محیط زیست می باشد.
به طور کلی می توان گفت میز جلو مبلی عضوی جدا نشدنی از مبلمان و دکوراسیون روستیک خانه بوده و به عنوان یک عضو تکمیل کننده فضای خانه محسوب می شود
.
میز جلو مبلی
میزهای جلو مبلی به سبک دکوراسیون روستیک با استفاده از مواد و مصالح طبیعی تولید شده و گاهی ممکن است حتی به صورت صاف نشده و طبیعی مورد استفاده قرار گیرند. همچنین در بعضی از این میزها طراحی به صورت مدرن و رنگ امیزی شده باشند و تلفیق دکوراسیون روستیک و دکوراسیون مدرن را ایجاد نمایند.

مواد مورد استفاده در میز جلو مبلی روستیک

در ساخت میزهای به سبک روستیک می توان از متریال های متفاوتی برای پایه های میز نظیر فلز و انواع چوب استفاده نمود. پایه های چوبی استفاده شده در این میزها سبب درخشش بیشتر روح طبیعی میز می شود.
همه طراحی های روستیک بر روی جزئیات متمرکز نشده و گاها بعضی از آن ها بر روی ترکیب مصالح مورد استفاده در ساخت میزها تمرکز دارند. یکی از بهترین ترکیب هایی که می توان برای ساخت این میزها در نظر گرفت استفاده از فلز ساده و مینیمال به عنوان پایه میز می باشد که می توان به عنوان یکی از زیباترین طراحی های میز معرفی نمود
.
 میز جلو مبلی
با گذشت زمان و به آرامی دکوراسیون مدرن و معاصر در حال رشد در طراحی به سبک روستیکهستند. به عنوان مثال میزهای ساخته شده از تنه درختان به راحتی می توانند در یک خانه به سبک مدرن جای گیرند. تکه های کنده درختان به راحتی می توانند به یک میز تبدیل شده و از جذابیت خاصی برخوردار بوده و مورد استقبال بسیاری از افراد طرفدار دکوراسیون مدرن قرار گیرند. برای تولید اینگونه میزها فقط کافی است که یک تنه درخت مناسب جهت ساخت میز را پیدا نمایید.

اهمیت بافت چوب در میز جلو مبلی به سبک روستیک

در بسیاری از طراحی های به سبک روستیک سعی می شود که زیبایی طبیعی چوب از بین نرود و چه بسا نمایان تر گردد. به منظور حفظ بافت چوب آن را کمتر پولیش زده تا رگه های بافت چوب بر سر جای خود باقی مانده و حالت طبیعی خود را از دست ندهند. اینگونه میزها حس دکوراسیون روستیک و حس یک خانه جنگلی در وسط هیاهو و شلوغی خانه های آپارتمانی کلان شهرها را بهتر القا می کند.
میز جلو مبلی
در واقع یکی از ساده ترین راه ها برای ایجاد یک فضای گرم و صمیمی در محل کار و زندگی استفاده از دکوراسیون روستیک می باشد.
میز جلو مبلی به سبک روستیک تنها استفاده از یک رویه چوبی منحصر به فرد نسیت، بلکه طراحان زمان زیادی را صرف طراحی و انتخاب متریال های مناسب پایه های میز نسبت به محل مورد استفاده می نمایند.
میز جلو مبلی روستیک
در بعضی از میزهای جلو مبلی به سبک روستیک از طراحی های بسیار زیبا استفاده شده و برای ساخت از تکه های مختلف چوب که سبب ایجاد تضاد در میز می گردند ساخته می شوند. چیدمان ساده و مرزهای به وجود آمده بین چوب های مختلف استفاده شده در این میزها موجب به وجود آمدن زیبایی ویژه ای در این مدل میزها می شوند.
تنه های درختان دارای شیارهای چوبی برای ساخت هرگونه میز به این سبک مناسب خواهند بود.
در این مقاله توجه شما را به انواع میز جلو مبلی روستیک جلب کردیم. استفاده از میز جلو مبلی در محیط کار و منزل زیبایی بی نظیری را ایجاد خواهد کرد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش و خرید میز جلو مبلی ما تماس بگیرید. با استفاده از محصولات گالری روستیک لومه زیبایی را به منزل خود بیاورید. شما می توانید با شماره تلفن های 09121117102 و 02177339755 تماس حاصل فرمایید و از طریق اینستاگرام گالری روستیک لومه با ما در ارتباط باشید.
1399/4/25