گروه دکوراسیون روستیک ارائه دهنده زیباترین و با کیفیت ترین محصولات روستیک در خدمت شما هموطنان عزیز می باشد.
طراحی دکوراسیون منزل با تلفیق دکوراسیون روستیک و مدرن
در این مقاله نمونه های مختلفی از فضای خانه را مورد بررسی قرار خواهیم داد که در آن با ترکیب عناصر روستیک و مدرن، سبک دکوراسیون مدرن روستیک را می توان القا نمود. در واقع استفاده از سبک های مختلف در کنار المان های طبیعی و روستایی بسیار مورد توجه عموم قرار گرفته است.

امروزه طراحان دکوراسیون داخلی با تلفیق سبک های مختلف طراحی بدون عیب و نقصی را ایجاد می نمایند. یکی از نمونه های شگفت انگیز ترکیب دکوراسیون های مدرن و روستایی می باشند. که در ادامه نمونه هایی از آن را شرح خواهیم داد.

دکوراسیون روستیک مدرن

 

تلفیق دکوراسیون روستیک و مدرن در منزل

آشپزخانه مدرن و روستیک

برای ایجاد یک آشپزخانه با سبک روستیک مدرن می توانید به جای استفاده از کاشی های آبکاری شده و براق از سنگ های خام روستیک استفاده نمایید. همچنین با استفاده از آویزه های فلزی یا صندلی های با پایه های چوبی یک فضای روستیک را در آشپزخانه مدرن خود ایجاد نمایید.

می توانید در یک آشپزخانه که سقف آن با چوب کار شده است از یک لوستر با حباب های مدرن استفاده نمایید. استفاده از لوسترهای مدرن همراه با نور مدرن فضای خاص و متفاوتی را ایجاد می نماید.

دکوراسیون روستیک مدرن در آشپزخانه

طراحی روستیک مدرن اتاق نشیمن

اتاق های نشیمن را می توانید با استفاده از مبلمان های ساده و یا قاب عکس های چوبی به سبک مدرن روستایی طراحی نمایید. استفاده از الوارهای چوبی و فرش های دستباف می توانید بسیار موثر باشند.

طراحی و ساخت شومینه های سنگی می تواند فضای روستایی را برایتان القا نماید. این شومینه ها می توانند از سنگ های خام ساخته شده و سبکی روستیک را ایجاد نمایند. الوارهای چوبی قرار داده شده در کنار شومینه ها در ایجاد این سبک بی تاثیر نخواهند بود.

در اتاق های نشیمن علاوه بر موارد ذکر شده می توان از سقف های چوبی استفاده نمود. قرار گرفتن موارد ذکر شده با یک هماهنگی خاص در کنار یکدیگر می تواند نمایانگر بهره گیری ازدکوراسیون روستیک خانه در کنار سبک مدرن باشد.

دکوراسیون روستیک مدرن اتاق نشیمن

اتاق غذاخوری به سبک مدرن روستیک

استفاده از میزهای غذاخوری با نیمکت های حصیری می تواند نمایانگر سبک روستیک باشد. می توان با استفاده از اکسسوری های چوبی و یا لوسترهای چوبی یک فضای آرامبخش روستیک چوبی را ایجاد نمود.

می توانید برای ایجاد یک ظاهر روستیک از پالت رنگ های خنثی استفاده نمایید. ترکیب فوق العاده یک میز مدرن همراه با کاسه های چوبی در کنار یک شومینه سیمانی از جمله موارد جزئی و مهم در ایجاد سبک مدرن روستیک می باشد.

قرار دادن یک گلدان ساده در کنار اتاق نشیمن یا غذاخوری که متشکل از چوب های خام روغن نخورده می باشد ، فضا را دلنشین تر خواهد کرد.

دکوراسیون روستیک مدرن اتاق غذاخوری
در این مقاله اطلاعاتی در ارتباط با استفاده از سبک دکوراسیون روستیک مدرن در منزل ارائه نمودیم. استفاده از این سبک در منزل زیبایی بی نظیری را ایجاد خواهد کرد.برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. با استفاده از محصولات گالری روستیک لومه زیبایی را به منزل خود بیاورید. شما می توانید با شماره تلفن های 09121117102 و 02177339755 تماس حاصل فرمایید و از طریق اینستاگرام گالری روستیک لومه با ما در ارتباط باشید.
1399/6/14