گروه دکوراسیون روستیک ارائه دهنده زیباترین و با کیفیت ترین محصولات روستیک در خدمت شما هموطنان عزیز می باشد.
شلف و قفسه روستیک
برای ساختن یک خانه مدرن به سبک روستیک راه های زیادی وجود دارند که می توانند فضای شما را جذاب و دلپذیر نشان دهند. یکی از این راه ها که اتفاقا بسیار ساده و ارزان می باشد استفاده از شلف های ساخته شده از متریال های طبیعی و روستیک می باشد.
هر عنصر از دکوراسیون روستیک حس تاریخی و جذابیت خاصی به فضای شما می دهد.
برای ساختن یک خانه مدرن به سبک روستیک راه های زیادی وجود دارند که می توانند فضای شما را جذاب و دلپذیر نشان دهند. یکی از این راه ها که اتفاقا بسیار ساده و ارزان می باشد استفاده از شلف های ساخته شده از متریال های طبیعی و روستیک می باشد.
شلف روستیک

شلف یا قفسه

در صورتی که یک دیوار بزرگ و خالی در اتاقتان دارید بهترین راه برای تزیین و پر کردن آن دیوار، استفاده از شلف می باشد. شلف های به سبک روستیک برای دکوراسیون های سنتی و مدرن بسیار مناسب می باشند. استفاده از آنها موجب فراهم کردن دکوراسیون روستیک در خانه خواهد شد.
در صورتی که دیوارهای شما به رنگ روشن هستند شلف های چوبی در زمینه های روشن به خوبی ظاهر می گردند. این قفسه ها می توانند در قسمت های مختلف خانه قرار گیرند. از ابزارهای متفاوتی مانند چوب و لوله برای ساخت این شلف ها می توان استفاده نمود. در ادامه به شما کمک می نماییم تا بتوانید شلف مناسب با فضای خود را انتخاب نمایید.
یک نکته جالب در مورد شلف های چوبی دیواری حالت طبیعی و بکر چوب می باشد که نقش اصلی را در زیبایی شلف ایفا می نمایید. شما می توانید با جستجو در جنگل ها و جمع آوری چوب های شکسته شده یا برش خورده، یک شلف چوبی تهیه نمایید. شلف های با سبک روستیک به دلیل سادگی شان شدیدا خاص بوده و هرگز قدیمی و از مد افتاده نخواهند شد زیرا آن ها با فرم کاملا طبیعی از چوب درختان ساخته شده اند.
شلف های دکوری نیازی نیست که به طور حتمی مستطیل شکل باشند و می توانند به حالت های نیم دایره یا مثلثی یا همان حالت نامنظم چوب را به خود داشته باشند که زیبایی آن ها را دو چندان خواهد کرد.
در ادامه ایده های متفاوتی را برای طراحی و ساخت شلف های چوبی به سبک روستیک به شما ارئه می دهیم.
 

استفاده از لوله های فلزی در شلف

برای نگهداری و نصب شلف ها بر دیوار می توان از لوله های فلزی استفاده نمود. این سبک از قفسه ها را ترکیبی از سبک های صنعتی و روستیک می توان نامید. از لوله های فلزی با سایزهای متفاوت و برش های صحیح می توان برای تولید شلف مورد نیاز خود استفاده نمایید. این ترکیب، زیبایی منحصر به فرد خود را دارد.
 

شلف کنج دیوار

شلف های کنج دیوار در مکان هایی که با کمبود فضا سروکار داریم بسیار مناسب می باشند. آن ها می توانند به شکل مثلث یا مستطیل باشند. شلف های کنج دیوار فضای زیادی نداشته اما زیبایی خاص خود را دارند. از آن ها می توان برای نگهداری لوازم دکوری سایز کوچک استفاده نمود.
 

شلف مستطیلی

در این قفسه ها شما با چوبی مستطیل شکل که گاها با بست های کوچک فلزی به دیوار نسب می شوند روبرو خواهید شد. این شلف ها می توانند شبیه به یک مستطیل تو خالی باشند که تنها برای اتصال به دیوار به یک میخ نیاز خواهید داشت. شلف های مستطیل با چوب هایی با رنگ تیره سبک روستیک را به خوبی در نظر بیننده القا می نماید.
کتابخانه و شلف مستطیلی

شلف فلزی

شلف های فلزی عموما در سرویس های بهداشتی یا آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند، در آشپزخانه ها برای قرار دادن ظروف رنگی کوچک و سرویس های بهداشتی در آن ها حوله ها، مواد شوینده و.... قرار می دهند. این سبک ترکیبی از دکوراسیون روستیک و سبک صنعتی می باشد.

قفسه زمینی روستیک

قفسه های زمینی از مقاومت بیشتری برخوردار بوده و می توان وسایل سنگین تری را در آن ها قرار دارد. شلف های زمینی را می توان به عنوان کنسول استفاده نمود و توسط آن ها فضای خالی خانه را پوشش دهید. در این قفسه ها لوازم سنگین تر یا در بعضی از مواقع می توان از آن ها به عنوان کتابخانه استفاده نمود. شلف های زمینی در ابعاد گوناگون بنا بر نیاز شما قابل طراحی و تولید می باشند.
 شلف زمینی

به کارگیری سبک روستیک در شلف

در شلف ها می توان از وسایل های دیگری استفاده کرد تا بتوان سبک روستیک را بیشتر به بیننده القا نمود. به عنوان مثال استفاده از سبدهای حصیری یا اشیاء قدیمی یا حتی ظروف سفالی در ایجاد نمای روستیک نقش بسزایی خواهند داشت.
 

استفاده از قاب های فلزی در شلف روستیک

استفاده از قاب های فلزی نمایی دلنشین به شلف های به سبک روستیک شما داده و مقاومت شلف ها را بالاتر می برند. شلف هایی که با قاب های فلزی ساخته می شوند به دلیل وزن سنگین شان مناسب برای نصب به دیوار ها نمی باشند.
شلف چوبی فلزی

 

قفسات نازک چوبی

این قفسات به دلیل وزن پایین شان برای نصب به دیوار مناسب تر می باشند.همچنین چوب های نازک برای رنگ آمیزی مناسب تر خواهند بود.
 

استفاده از لوله های فلزی در شلف

در ساخت شلف های روستیک می توان سبک صنعتی را جای داد. به عنوان مثال می توان لوله های فلزی را از وسط طبقات چوبی عبور داده که باعث می شود زیبایی خاصی به قفسه ها دهد. از این مدل شلف ها می توان برای نصب های دیواری استفاده نمود.
 

کتابخانه دیواری چوبی

برای طراحی و ساخت کتابخانه های دیواری می توان یک دیوار را به این کار اختصاص داد. دیوار مورد نظر را می توان با استفاده از لوله های فلزی و طبقات چوبی به یک کتابخانه تبدیل نمود.
کتابخانه چوبی


 شلف های چوبی را می توان در طول یک دیوار و فضای خالی دیوار خود را پر نمایید. همچنین در میز تلویزیون های به سبک روستیک می توان با دخالت دادن لوله های فلزی از زشتی های به وجود آمده توسط سیم و کابل ها جلوگیری نمود. در این روش سیم ها از داخل لوله های فلزی عبور کرده و ظاهری زیبا خواهند داشت .
در این مقاله شما را با شلف های به سبک روستیک آشنا کرده و انواع مختلفی از کاربردهای آن ها را ارائه دادیم. طراحی و ساخت شلف های روستیک در مکان های مدرن امروزی نمایی متفاوت و دلنشین را به وجود خواهد آورد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش و خرید انواع شلف و قفسه و کتابخانه ما تماس بگیرید. با استفاده از محصولات گالری روستیک لومه زیبایی را به منزل خود بیاورید. شما می توانید با شماره تلفن های 09121117102 و 02177339755 تماس حاصل فرمایید و از طریق اینستاگرام گالری روستیک لومه با ما در ارتباط باشید.

1399/1/30