گروه دکوراسیون روستیک ارائه دهنده زیباترین و با کیفیت ترین محصولات روستیک در خدمت شما هموطنان عزیز می باشد.
دکوراسیون روستیک در آشپزخانه
طراحی مناسب روستیک می تواند فضای گرم و آرامبخشی را در آشپزخانه شما ایجاد کند. با استفاده از مصالح طبیعی مانند : بافت های خاص و بکر چوب ، سنگ های قدیمی ، تیرک های چوبی ، نورپردازی های قدیمی می توانید زندگی در یک شهر بزرگ و شلوغ را کنارگذاشته و رویا پردازی کنید که زندگی در یک منطقه روستایی برای لحظه ای چگونه خواهد بود .
فرقی نمی کند که در یک کلان شهر زندگی می کنید یا در وسط یک جنگل دور افتاده، زندگی به سبک روستیک یا روستایی را با داشتن یک آشپزخانه روستیک به راحتی می توانید تجربه کنید.
طراحی مناسب روستیک می تواند فضای گرم و آرامبخشی را در قلب شهر و در دکوراسیون روستیک خانه شما ایجاد کند.

با استفاده از مصالح طبیعی مانند : بافت های خاص و بکر چوب ، سنگ های قدیمی ، تیرک های چوبی ، نورپردازی های قدیمی می توانید زندگی در یک شهر بزرگ و شلوغ را کنارگذاشته و رویا پردازی کنید که زندگی در یک منطقه روستایی برای لحظه ای چگونه خواهد بود .

ایده هایی برای طراحی آشپزخانه روستیک

استفاده از چوب های طبیعی در دکوراسیون روستیک

لازمه داشتن یک آشپزخانه زیبای روستیک، استفاده از چوب و نشانه های چوبی در طراحی فضا می باشد. تخته های چوبی کف آشپزخانه، سقف هایی با تیرک های چوبی، کابینت های ساخته شده از چوب به سبک قدیمی ، صندلی های چوبی، لوستر های تهیه شده از شاخه های درختان، شلف های دست ساز چوبی همگی آشپزخانه ای با حسی مملو از صمیمیت و گرمی را به شما هدیه می دهند .
آشپزخانه روستیک
آشپزخانه روستیک
آشپزخانه روستیک
آشپزخانه روستیک
آشپزخانه روستیک
آشپزخانه روستیک

مصالح سنگی در طراحی دکوراسیون آشپزخانه روستیک

سنگ ها می توانند یکی از مصالح فوق العاده و قابل استفاده در دکوراسیون روستیک باشند. کف و دیواره های آشپزخانه خود را می توانید به وسیله سنگ ها بپوشانید. به طور معمول سنگ هایی که در دکوراسیون روستیک مورد استفاده قرار می گیرند کوارتز و گرانیت می باشند. از این سنگ ها می توانید به عنوان سطح پوشش دهنده روی کابینت استفاده کرده و یا شومینه های سنگی بسازید. تلفیق چوب و سنگ در دکوراسیون روستیک فضایی دلنشین تر را ایجاد می کند. برای ایجاد صمیمیت در آشپزخانه ای که کف آن را سنگ ها پوشش داده اند می توان از قالیچه های دست باف و یا پارچه های پشمی استفاده کرد. استفاده از اکسسوری های سنگی در یک آشپزخانه چوبی فضای روستیک شما را رویایی تر خواهد کرد .
آشپزخانه روستیک
آشپزخانه روستیک
آشپزخانه روستیک

تلفیق آشپزخانه های مدرن و روستیک

چشم هایتان را ببندید و تصور کنید در آشپزخانه ای نشسته اید که صدای سوختن چوب و کتری در حال جوش آمدن از یک طرف و بوی یک پاستای دلنشین از طرفی دیگر روحتان را نوازش می کند. برای داشتن یک آشپزخانه روستیک و مدرن کافی است سری به مغازه ای قدیمی زده و یک اجاق چوبی خریداری نمایید. یکی دیگر از پیشنهاد های ما برای داشتن این نوع آشپزخانه ساختن اجاق های سنگی می باشد. در آشپزخانه های مدرن با استفاده از اکسسوری های چوبی یا سنگی مانند ستون های چوبی، لوسترهای ساخته شده از چوب طبیعی، گلدان های سنگی و ... می توان یک آشپزخانه مدرن روستیک ایجاد کرد. شلف های چوبی که می توان ظرف ها را به آن آویزان کرد در روستیک سازی یک آشپزخانه مدرن کمک بسزایی کنند.
آشپزخانه روستیک
آشپزخانه روستیک
آشپزخانه روستیک
آَشپزخانه روستیک
آشپزخانه روستیک

آشپزخانه قلب خانه بوده و نقش پر رنگی در ایجاد آرامش در خانه دارند. آشپزخانه های روستیک فضایی بسیار گرم و آرام بخش داشته و می توانند باعث انتقال گرمای به دست آمده از این دکوراسیون در تمام فضای خانه شوند .
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دکوراسیون روستیک و نحوه کاربرد مصالح مختلف برای ایجاد آن با ما تماس بگیرید. با استفاده از محصولات گالری روستیک لومه گرمای بیشتری را میهمان خانه های خود کنید. شما می توانید با شماره تلفن های 09121117102 و 02177339755 تماس حاصل فرمایید و از طریق اینستاگرام گالری روستیک لومه با ما در ارتباط باشید.

 
1398/9/25