گروه دکوراسیون روستیک ارائه دهنده زیباترین و با کیفیت ترین محصولات روستیک در خدمت شما هموطنان عزیز می باشد.
دکوراسیون اتاق خواب به سبک روستیک
استفاده از سبک روستیک در اتاق خواب منجر به جلوه بیشتر آن خواهد شد. به کارگیری اصول دکوراسیون روستیک، در چیدمان اتاق خواب اعم از تخت خواب، سقف و دیوارها، کف پوش و ... و همچنین استفاده از کنسول و کتابخانه روستیک و ... در اتاق خواب، گرمای آن را بیشتر خواهد کرد.
استفاده از سبک روستیک در اتاق خواب منجر به جلوه بیشتر آن خواهد شد. به کارگیری اصول دکوراسیون روستیک، در چیدمان اتاق خواب اعم از تخت خواب، سقف و دیوارها، کف پوش و ... و همچنین استفاده از کنسول و کتابخانه روستیک و ... در اتاق خواب، گرمای آن را بیشتر خواهد کرد.

دکوراسیون اتاق خواب

تخت خواب روستیک

تخت خواب هایی که به سبک روستیک ساخته می شوند دارای ظاهری ساده بوده و تزئینات خاصی را در آن ها مشاهده نخواهید کرد. این تخت ها میتوانند چوبی بدون رنگ یا فلزی ساده باشند.
تخت خواب روستیک

لوستر روستیک

 یکی از تاثیر گذارترین المان ها در دکوراسیون روستیک، لوستر ها می باشند. لوسترهای به سبک روستیک از چوب های طبیعی تهیه گردیده و یا از مواد مصنوعی تهیه شده اند که طراحی شبیه به چوب و شاخ های گوزن دارند. در بعضی از این مدل لوسترها از شمع به جای لامپ استفاده میشود.

آویز عکس

استفاه از آویزهای عکس چوبی میتواند ایده خوبی باشد. نصب چند تکه چوب به دیوار می تواند ایده جالبی باشد. برای آویز کردن عکس ها به این چوب ها می توان از نخ های کنفی استفاده نمود .

دیوارهای چوبی

با استفاده از دیوارهای چوبی بدون رنگ می توانید فضای روستیک در اتاق خوابتان ایجاد نمایید. استفاده از پوسته های چوب در یکی از دیوارهای اتاقتان ایده خوب و جالبی خواهد بود.

ساعت دیواری

یکی دیگر از ایده های روستیک برای دکوراسیون اتاق خواب استفاده از ساعت های دیواری چوبی می باشد. بهتر است ساعت چوبی شما از چوب خام  تولید گردیده باشد تا در ایجاد فضای روستیک تاثیر بیشتری داشته باشد.

فرش و گلیم

استفاده از فرش های دست باف و گلیم های آنتیک تاثیر زیادی در ایجاد یک فضای روستیک را دارند. پهن کردن یک قالی دستباف کوچک می توان به تغییر فضای شما کمک نماید. این قالیچه ها ظاهر ساده و گرمی داشته و به خوبی با وسایل چوبی و سایر اجزای دکور روستیک همخوانی پیدا می کنند.

شلف چوبی روستیک

شلف های با سبک روستیک شاید ظاهری شبیه جعبه های چوبی میوه فروشی داشته باشند یا با ترکیب با سبک مدرن زیبایی این سبک را هم ارائه دهند استفاده از شلف چوبی در اتاق خواب، فضای روستیک شما را کامل تر خواهد کرد.
شلف روستیک

کتابخانه چوبی روستیک

برای ایجاد یک فضای روستیک در اتاق خوابتان می توانید یکی از دیوارهایتان را به کتابخانه چوبی تبدیل نمایید و با استفاده از کتاب های قدیمی آن را پر نمایید. ایجاد کتابخانه چوبی در اتاقتان می تواند روش موثری در القای سبک روستیک باشد.
کتابخانه روستیک

گیاهان طبیعی

استفاده از گیاهان طبیعی در تخته های چوبی یا گلدان های حصیری می تواند علاوه بر یک فضای روستیک آرامش بخش نیز باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دکوراسیون روستیک اتاق خواب و ایجاد آن با ما تماس بگیرید. با استفاده از محصولات گالری روستیک لومه گرمای بیشتری را میهمان خانه های خود کنید. شما می توانید با شماره تلفن های 09121117102 و 02177339755 تماس حاصل فرمایید و از طریق اینستاگرام گالری روستیک لومه با ما در ارتباط باشید.
1399/9/27