گروه دکوراسیون روستیک ارائه دهنده زیباترین و با کیفیت ترین محصولات روستیک در خدمت شما هموطنان عزیز می باشد.
استفاده از دکوراسیون روستیک در سرویس بهداشتی
یکی از دلایلی که موجب گردیده سبک سرویس بهداشتی روستیک مورد پسند بسیاری از افراد قرار گیرد، به کارگیری جزئیات و ایده هایی برگرفته از عناصر طبیعی مانند سنگ و چوب است. این عناصر حس و حال طبیعت و زیبایی آن را به نمایش می گذارد.

به کارگیری سبک روستیک در سرویس بهداشتی

سبک هنری روستیک، سبکی است که در آن، سادگی روستایی بودن مد نظر قرار داده شده است. برای طراحی و دکور به سبک روستیک یا روستایی اولین چیزی که باید مد نظر قرار دهید تمرکز بر روی متریال های طبیعی و سپس ترکیب صحیح آن ها با دیگر لوازم است. متریال های طبیعی از جمله جنس هایی هستند که تمام طراحی داخلی را به تصرف خود را آورده و باعث یجاد آرامش، صمیمیت و گرما در محیط می شود.
یکی از دلایلی که موجب گردیده سبک حمام روستیک مورد پسند بسیاری از افراد قرار گیرد، به کارگیری جزئیات و ایده هایی برگرفته از عناصر طبیعی مانند سنگ و چوب است. این عناصر حس و حال طبیعت و زیبایی آن را به نمایش می گذارد.
یکی از ویژگی های این سبک استفاده از رنگ های کبود، مثل آبی کدر می باشد. این رنگ ها محیطی ملایم به وجود می آورند و ترکیب آن ها با گرمای چوب و استقامت سنگ، چشم اندازی بکر و طبیعی را ایجاد می نمایند. اگر قصد دارید حمام و سرویس بهداشتی خود را به سبک دکوراسیون روستیک دکور نمایید با ما همراه باشید.

استفاده از سنگ در دکوراسیون سرویس بهداشتی روستیک

برای داشتن یک سرویس بهداشتی به سبک روستیک می توانید سنگ های طبیعی را جایگزین سرامیک و کاشی ها نمایید. سنگ ها در عین سختی و استحکام، ظاهری زیبا و ظریف دارند. تنوع رگه سنگ ها، باعث تنوع و جلوه در بافت این متریال شده است. به طور مثال شما می توانید از سنگ های مرمر استفاده نمایید.

دکوراسیون روستیک سرویس بهداشتی - استفاده از سنگ در سرویس بهداشتی

استفاده از چوب در دکوراسیون سرویس بهداشتی روستیک

چوب ها از قدیم الایام مظهر طبیعت بوده و ظاهری شیک و طبیعی دارند. تلفیق چوب و سنگ در سرویس بهداشتی حس آرامش و انرژی را در سرویس بهداشتی شما به جریان می اندازند. شما می توانید از چوب ها در سقف و دیواره های سرویس بهداشتی استفاده نمایید.

استفاده از دکوراسیون روستیک در سرویس بهداشتی - استفاده از چوب

استفاده از رنگ های طبیعی در دکوراسیون روستیک سرویس بهداشتی

معمولا سنگ ها حتی اگر در رنگ سیاه تعبیه شوند، جلوه و درخشش دارند و براق به نظر می رسند. به همین دلیل رنگ سفید محیط سرویس بهداشتی شما را نورانی می سازد. شما می توانید برای تلفیق چوب، سنگ با رگه های شبیه به رنگ چوب را انتخاب نمایید. تضاد ایجاد شده توسط تلفیق چوب و سنگ سبک سرویس بهداشتی را متفاوت خواهد کرد.

استفاده از روشویی سنگی در سرویس بهداشتی

با استفاده از روشویی های سنگی و لمس متریال طبیعی سنگ به شما حس آرامش می دهد. این روشویی ها حس زیبای طبیعت را با خود به همراه دارند. در کنار استفاده از روشویی های سنگی می توانید چاشنی چوب روستیک را اضافه نمایید. نصب این روشویی ها و جریان آب در آن ها حس خوب رودخانه و برکه را تداعی می نماید.

استفاده از دکوراسیون روستیک در سرویس بهداشتی - روشویی سنگی

استفاده از دوش های با جلوه باران

در تزئین فضاهای به سبک روستیک و استفاده از المان هایی از جنس طبیعت زیبایی آن را دوچندان می نمایید. استفاده از ایده هایی متفاوت و جذاب در ایجاد حال و هوایی کاملا متفاوت به دور از سبک های روتین تاثیرگذار هستند. استفاده از دوش های شگفت انگیز که بر روی سقف تعبیه شده اند جلوه ای از باران و روح طبیعت را به ارمغان خواهد آورد.

استفاده از درب های ریلی چوبی در سرویس بهداشتی روستیک

امروزه در کل دنیا استفاده از درب های کشویی چوبی بسیار رواج پیدا کرده است. متریال چوب و رنگ قهوه ای آن ها به خانه گرما می بخشد و علت دیگر استفاده از این نوع درب های چوبی این است که جای کمی را اشغال می کنند. زمانی که شما بخواهید فضایی خاص و منحصر به فرد ایجاد نمایید، به راحتی می توانید از این درب ها ر دکوراسیون خود بهره ببرید.

استفاده از دکوراسیون روستیک در سرویس بهداشتی - درب چوبی ریلی

ترکیب سبک روستایی و سبک مدرن در سرویس بهداشتی

به طور کلی بهتر است سبک روستیک به تنهایی به کار برده نشود و با سبک هایی دیگر ترکیب گردد. برای طراحی یک فضای منحصر به فرد و جالب، غلب ترکیب تاثیرات و عناصر به روش های مکمل مثمر ثمر خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دکوراسیون روستیک سرویس بهداشتی و ایجاد آن با ما تماس بگیرید. با استفاده از محصولات گالری روستیک لومه گرمای بیشتری را میهمان جای جای خانه های خود کنید. شما می توانید با شماره تلفن های 09121117102 و 02177339755 تماس حاصل فرمایید و از طریق اینستاگرام گالری روستیک لومه با ما در ارتباط باشید.
1399/10/29