گروه دکوراسیون روستیک ارائه دهنده زیباترین و با کیفیت ترین محصولات روستیک در خدمت شما هموطنان عزیز می باشد.
آتشدان روستیک در فضای باز
در میان تمامی وسایل های گرمایشی، شومینه ها و آتشدان ها علاوه بر گرمابخش بودن محیط، نقش بسزایی در زیبایی محل زندگی ما خواهد داشت. استفاده از آتشدان در فضای باز انتخاب خوبی برای فضای حیاط، باغ و یا تراس شما خواهد بود.
انسان های اولیه از یک میلیون سال پیش از آتش استفاده می کردند. تسلط بر آتش یکی از نقاط عطف انسان بوده است. برپا کردن آتش به منظور گرما، پخت غذا، حفاظت و روشنایی صورت می گرفته است. اولین آتش ها از ایجاد صاعقه ها به وجود آمدند پس از آن انسان ها برای آن که این شعله های سوزان را از دست ندهند تلاش کردند که خودشان بتوانند آتش روشن نمایند.
پس از آن به صورت اتفاقی دریافتند که از سابیدن یک چوب به چوب دیگر از طریق نیروی اصطحکاک و تولید گرما آتش به وجود می آید. اما پس از مدت نه چندان زیادی آن ها گونه ای خاص از سنگ ها را پیدا کردند که حاصل برخوردشان با هم جرقه هایی بود که روشن کردن آتش را برای آن ها راحت تر می نمود. امروزه انسانها از آتش برای تولید گرما و برای طبخ و کباب کردن غذا استفاده می نمایند. از این رو با ارائه طرح هایی برای ساخت آتشدان به سبک روستیک در فضای باز، حیاط منزل و ویلای شما را دنج تر خواهیم کرد.

انواع آتشدان روستیک

با نزدیک شدن به فصل زمستان و سرد شدن هوا باید دنبال یک ایده اساسی برای ایجاد گرما در فضای باز باشیم. در میان تمامی وسایل های گرمایشی، شومینه ها و آتشدان ها علاوه بر گرمابخش بودن محیط، نقش بسزایی در زیبایی محل زندگی ما خواهد داشت. استفاده از آتشدان در فضای باز انتخاب خوبی برای فضای حیاط، باغ و یا تراس شما خواهد بود.

شومینه سنگی

شومینه از جنس سنگ در محیط حیاط خانه شما می تواند بسیار تاثیرگذار باشد. استفاده از دیوارها حائل برای طراحی این شومینه ها در فضای باز می تواند ایده مناسبی برای قرارگیری گیاهان و یا چوب های مورد نیاز برای سوختن باشند.
شومینه

جام آتشدان

جام های آتشدان در انواع مختلفی از سبک، جنس و رنگ دسته بندی می شوند. آن ها همیشه زیبا به نظر رسیده و به تعمیر و نگهداری کمتری نیاز دارند. یک جام یا کاسه آتشدان می تواند به عنوان مرکز کانونی مناسب برای مهمانی ها در فضای باز در نظر گرفته شوند.

جام آتشدان

گودال آتشدان

گودال های آتشدان مانند کاسه های آتش می باشند اما تفاوت آن ها در این است که گودال های آتشدان می توانند بالاتر از سطح زمین قرار گیرند. برخی از این گودال ها دایره ای شکل بوده و برخی دیگر به شکل مستطیل یا L مانند می باشند. این گودال ها معمولا از جنس سنگ ساخته شده و گاها ترکیبی از فلز در آن ها مشاهده می شود که این دو ترکیب دکوراسیون روستیک را القا می نماید.

گودال آتش

 آتشدان رومیزی

شما می توانید در فضای باز خود میزهای فلزی، چوبی و سنگی ساخته و بر روی آن ها از آتشدان رومیزی استفاده نمایید. معمولا این آتشدان ها برقی و یا گازی می باشند. تلفیق چوب و سنگ و فلز می تواند در ایجاد یک کانون گرم تاثیرگذار باشد.

آتشدان رومیزی

آتشدان دودکش دار

این نمونه از آتش دان ها به صورت 360 درجه بوده و افراد خانواده می توانند در اطراف آن نشسته و علاوه بر اینکه از گرمای دلنشین آن لذت می برند از دودهای احتمالی حاصل از سوختن چوب که کمی آزاردهنده هستند در امان می مانند. زیرا این آتشدان ها به گونه ای طراحی شده اند که دودها توسط دودکش به سمت بالا هدایت می گردند.

آتشدان دودکش دار

آتشدان متحرک

آتشدان های متحرک از جنس ورق های فولادی تشکیل شده و معمولا در کف آن ها چدن های نسوز و نشکن به کار رفته است و به شما این امکان را می دهد که در هر فصلی از نشستن  نوشیدن چای آتشی لذت ببرید.

آتشدان تنوری

آتشدان های تنوری معمولا از جنس آجر و یا سنگ تهیه شده و علاوه بر ایجاد گرما می توان از آن ها برای پخت غذا استفاده نمود.
برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش آتشدان ما تماس بگیرید. با استفاده از محصولات گالری روستیک لومه زیبایی را به منزل و ویلای خود بیاورید. شما می توانید با شماره تلفن های 09121117102 و 02177339755 تماس حاصل فرمایید و از طریق اینستاگرام گالری روستیک لومه با ما در ارتباط باشید.
1399/9/2